Nota prawna

Perfekt-Dom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zastrzega, że dane zamieszczone w niniejszym serwisie internetowym mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Rzuty mieszkań prezentowane w serwisie mają charakter jedynie orientacyjny, a powierzchnie mieszkań i lokali użytkowych są przybliżone i mogą ulec zmianie w trakcie realizacji inwestycji. Perfekt-Dom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w całości czy w części informacji zawartych na niniejszej stronie bez wcześniejszego uprzedzenia. Perfekt-Dom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, aktualność i kompletność informacji publikowanych na niniejszej stronie internetowej.

Wszelkie prawa do całej zawartości niniejszego serwisu internetowego są zastrzeżone. Każdy użytkownik serwisu ma prawo do pobierania i drukowania całych stron lub ich fragmentów pod warunkiem, że nie narusza to praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych należących do Perfekt-Dom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Żadna część serwisu internetowego nie może być wykorzystywana w celach komercyjnych poprzez kopiowanie w całości lub części, udostępniana lub wykorzystywana w jakikolwiek inny sposób bez uprzedniej pisemnej zgody Perfekt-Dom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.